REICO - SLOVENSKO

Aj váš pes je tým, čo je...

Chceli by ste svojho psa vyživovať veľmi zodpovedne? Potom ste u nás na správnej adrese. Vysokokvalitné, predovšetkým zdravé, krmivo pre psov je naše Know-How, pretože zviera musí získať všetky živiny, ktoré potrebuje pre svoj zdravý rast a život plný aktivity.JOSERA.

Tak Jedinečná Ako Váš Pes 

JOSERA ponúka správne krmivo pre každého psa. Naše super prémiové produkty neobsahujú žiadnu pšenicu, sóju, cukor a geneticky upravované suroviny. Tiež nepridávame do našich receptúr umelé farbivá, dochucovadlá a konzervanty. Naše krmivo pre psov je navrhnuté tak, aby obsiahlo kompletnú potrebu živín vašich psov a predchádzalo možným problémom.

Mesto Liptovský Hrádok

Ďakujem mestu Liptovský Hrádok za podporu preteku v kynologickom klube Liptovský Hrádok.

Güde

Spoločnosť GÜDE Slovakia, s.r.o. bola založená v roku 2000 ako dcérska spoločnosť nemeckej Güde GmbH & Co. KG. Pôvodné zameranie firmy bolo na veľkoobchod s produktami značiek Güde, DEMA a Vintec pre ktoré je GÜDE Slovakia, s.r.o. výhradným dovozcom na Slovensku. K veľkoobchodnej činnosti sa postupne pridal aj maloobchod a predaj cez internet prostredníctvom e-shopu www.gude.sk

SCAN guilt

Paplóny a vankúše značky SCANquilt boli pri svojom vzniku v roku 1992 prvé svojho druhu v bývalom Československu. Nové nealergénne výrobky s výplňou z dutých vlákien si ľudia rýchlo obľúbili pre ich ľahkosť, hrejivosť a nenáročnú údržbu. Spoločnosť Quiltex pôsobí pôvodne ako fyzická osoba, neskôr ako spoločnosť s ručením obmedzeným a od roku 2003 už len ako akciová spoločnosť.

Vyšívanie LM

Firma Milan Kögel - IPA, ktorá sa od roku 2006 špecializuje na reklamné produkty z textilu - vyšívanie a sublimačná potlač. Od roku 2007 sme vytvorili chránenú dielňu, na vyšívanie a potlač textilu, kde zamestnávame občanov so ZŤP. Nášivky, nažehlovačky, výšivky.
Vyhotovíme výšivku vášho loga na akýkoľvek textilný výrobok : Tričká, polokošele, košele, mikiny, vetrovky, montérkové súpravy, zástery, froté župany a uteráky, kravaty, šiltovky,...

Výcviková škola pre psy Lipt. Porúbka