1. kolo KK Chabenec
Kategória SP 1
Zuzana Vdovjaková + Alexis Banchory Tatras labs (ŠKK Canislog)
Vaneska Sopóciová + Sheldon bez PP (KK Podbreziny)
Linda Baranovičová + Daisy bez PP (KK DOG SPORT LIPTOV)
Martin Navratil + Kala bez PP (KK DOG SPORT LIPTOV)
Patrik Trepáň + Max bez PP (KK Lisková)
Kategória SVV 1
Pavol Demko + Cayla Difesa (KK Lisková)
JUDr. Ján Franek + Jogi zo Zeleného hája (KK Šalková)
Martin Drobúl + Cyril z Fatranskej divočiny (KK Ružomberok)
Vladimír Kučera + Beky Džíí bez PP (Akadémia Sírius)
Imrich Cengel + Ger Hip Shot-Gun Spod strání (KK Martin)
Pavol Gaj + Bloody Sclabonia (KK Martin)
Kategória SVV 2
Ivana Adamcová + Atrey od Halčianskeho jazera (KK Lisková)
Slavomír Kačmár + Axo Sclabonya (KK Turčianske Kľačany)
Juraj Mikuš + Baby Aj-Sal Tecosa (KK Chabenec)
JUDr. Ján Franek + Brit Datema (KK Šalková)
2. kolo KK COP DOG + KK Žabokreky
Kategória SP 1
Vaneska Sopóciová + Sheldon bez PP (KK Podbreziny)
Patrik Trepáň + Max bez PP (KK Lisková)
Kategória SVV 1
JUDr. Ján Franek + Jogi zo Zeleného hája (KK Šalková)
Martin Drobúl + Cyril z Fatranskej divočiny (KK Ružomberok)
Vladimír Kučera + Beky Džíí bez PP (Akadémia Sírius)
Imrich Cengel + Ger Hip Shot-Gun Spod strání (KK Martin)
Pavol Gaj + Bloody Sclabonia (KK Martin)
Kategória SVV 2
Ivana Adamcová + Atrey od Halčianskeho jazera (KK Lisková)
Slavomír Kačmár + Axo Sclabonya (KK Turčianske Kľačany)
Juraj Mikuš + Baby Aj-Sal Tecosa (KK Chabenec)
JUDr. Ján Franek + Brit Datema (KK Šalková)
3. kolo KK Turany
Kategória SP 1
Vaneska Sopóciová + Sheldon bez PP (KK Podbreziny)
Patrik Trepáň + Max bez PP (KK Lisková)
Kategória SVV 1
Andrea Gardianová + Lisa z Hückelovy vily (KK Považská Bystrica)
JUDr. Ján Franek + Jogi zo Zeleného hája (KK Šalková)
Martin Drobúl + Cyril z Fatranskej divočiny (KK Ružomberok)
Vladimír Kučera + Beky Džíí bez PP (Akadémia Sírius)
Imrich Cengel + Ger Hip Shot-Gun Spod strání (KK Martin)
Pavol Gaj + Bloody Sclabonia (KK Martin)
Kategória SVV 2
Ivana Adamcová + Atrey od Halčianskeho jazera (KK Lisková)
Slavomír Kačmár + Axo Sclabonya (KK Turčianske Kľačany)
Juraj Mikuš + Baby Aj-Sal Tecosa (KK Chabenec)
JUDr. Ján Franek + Brit Datema (KK Šalková)
4. kolo KK Lisková
Kategória SP 1
Vaneska Sopóciová + Sheldon bez PP (KK Podbreziny)
Patrik Trepáň + Max bez PP (KK Lisková)
Kategória SVV 1
Andrea Gardianová + Lisa z Hückelovy vily (KK Považská Bystrica)
JUDr. Ján Franek + Jogi zo Zeleného hája (KK Šalková)
Martin Drobúl + Cyril z Fatranskej divočiny (KK Ružomberok)
Vladimír Kučera + Beky Džíí bez PP (Akadémia Sírius)
Imrich Cengel + Ger Hip Shot-Gun Spod strání (KK Martin)
Pavol Gaj + Bloody Sclabonia (KK Martin)
Kategória SVV 2
Ivana Adamcová + Atrey od Halčianskeho jazera (KK Lisková)
Juraj Mikuš + Baby Aj-Sal Tecosa (KK Chabenec)
JUDr. Ján Franek + Brit Datema (KK Šalková)